שמירה ואבטחה

אנו במוקד שחר מאמינים באבטחה מקיפה המתחילה בזיהוי צרכים אישיים של כל לקוח פרטי, עסקי או מוסדי. הזיהוי מבוצע על ידי יועצי מיגון של חברתנו הבוחנים כל מקרה לגופו ומסייעים בבחירת מערכות אזעקה ומיגון מתאימות, ושילובן עם אמצעי שמירה ואבטחה מתקדמים של חברתנו.

 

הצורך בחבילת מיגון אישית

בתקופה בה אנו חיים, רבים מחזיקים רכוש ומידע חשוב ויקר ערך, ולכן גם גובר הצורך בשירותי שמירה ואבטחה מתאימים. בנוסף, לא אחת עולה גם הצורך להגן על חיי אדם, לבקר כניסת אנשים למתחמים שונים ולמנוע מעשי ונדליזם ואלימות. יחד עם זאת, יש להבין כי צרכים אלו אינם כוללים והם משתנים בין כל אדם, משפחה, בית עסק, ארגון או מוסד. יתרה מכך, השוק של ימינו מציע מגוון אפשרויות מיגון ולא כל פתרון מתאים לכל אחד. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות רבה להתאמה אישית של חבילת מיגון, אותה חברתנו מספקת באופן המקצועי והיעיל ביותר בעזרתם של יועצי מיגון מומחים.

 

אבטחה אישית וייעודית

אנו יודיעם שלכל אדם, משפחה, עסק וארגון יש צרכי מיגון ספציפיים. לכן, בעזרת יועצי מיגון של חברתנו כל לקוח זוכה לליווי צמוד לכל אורך הליך המיגון, החל מרכישת המוצרים ועד התקנתם, וכך זוכה לקבל חבילת שמירה ואבטחה בהתאמה אישית מלאה. ההתאמה מבוצעת על ידי צוות מומחים הבוחנים קשת רחבה של נתונים, לרבות את צרכי הלקוח, נתוני ביתו או העסק שלו וסביבתם, דרישות החוק וחברות הביטוח, והגדרות תקציב קיימות. הבחינה כוללת בדיקה בשטח של הנכס והמתחם המיועד למיגון, כולל צורתו, תשתיות קיימות, והבנת צרכי הלקוח כגון אבטחה, מיגון או פיקוח ובקרה. נתונים אלו ונוספים מאפשרים להתאים חבילה אישית אופטימאלית לכל לקוח שלנו.

 

מגוון אפשרויות מיגון ואבטחה

בזכות קשת רחבה של שירותי מיגון, אבטחה ושמירה, יש באפשרותנו לספק לכל לקוח חבילה אישית, מתקדמת ויעילה. החבילה יכולה לכלול מגוון מוצרי מיגון לרבות סוגים רבים של מערכות אזעקה, גלאים, מצלמות אבטחה, קודנים ומערכות בקרה, מערכות שמע, מערכות הקלטה, אינטרקום ומחולליי ערפל. אנו נמליץ לכל אחד על המוצרים המתאימים עבורו, וכן כיצד והיכן להתקינם. בנוסף, נבחן את האפשרויות הטובות ביותר לשלב מוצרים אלו ביחד עם שרותי מוקד, סיור ואבטחה שחברתנו מספקת עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע.

 

שירותי יועץ מיגון

להזמנת שירותי יועץ מיגון ולהתאמת חבילת אבטחה ושמירה אישית, צרו קשר עם מוקד שחר בטלפון *5300 ו- 073-2652020.